Jeannette Lamme

Management- en persoonlijke ontwikkeling


Jeannette Lamme
Tel: 033 463 76 00
Mob: 06 222 01 422

» terug naar het overzicht.

Geen idee waar over je week gaat?

Deze week belooft een mooie week te worden met leuke afspraken, zowel voor werk als privé. Ik kijk er naar uit. Maar wat nu als je geen idee hebt waar je week over gaat deze keer. Om me heen hoor ik over ontslagen, opdrachten die ingetrokken werden door opdrachtgevers als gevolg van de kredietcrises. Niet leuk. Wel geeft het ruimte voor de volgende ervaring. Probeer maar eens wat het je oplevert.

Mediteer, een kwartier, een half uur of misschien nog langer. Net wat je gewend bent of prettig vindt. En als het de eerste keer is is 10 minuten in de vlam van een kaars kijken ook al heel wat. Kijk maar wat jou past, alles is goed.

Daarna pak je een aantal A4-tjes blanco papier en je begint te schrijven. Gewoon wat er in je op komt. Je schrijft door, en door en door. En nu wel doorzetten: 5 minuten, 10 minuten, 20 minuten. Je blijft schrijven een half uur lang. Ook als je niet weet wat je moet schrijven dan schrijf je dat op en je vertrouwt je pen volledig.

Klaar? Pfffffffff. Wat heeft het je opgeleverd?

Veel plezier op je ontdekkingstocht.

maandag 2 februari 2009

Reageren

Reageren op dit bericht is niet mogelijk.