Een oversprongblog
Vandaag is zo'n dag dat ik wel een boek zou kunnen schrijven omdat er zoveel "materiaal" als nog ruwe energie voor handen is. Maar om het om te zetten in letters en woorden en wellicht nog wat te polijsten is het te veel; in ieder geval voor de korte tijd die mij rest alvorens de training van vandaag begint.
Zal ik dan alleen maar wat schrijven over de heerlijke ontmoeting in het Fazantbos in Helvoirt met vriendinnen van mij ter ere van de verjaardag van één van hen? Of over de intensieve lesdag gister met een heerlijke lentelunch in het Vondelpark? Of over mijn moeder, die op mijn voicemail stond met een "Hallo, met je dochter..."
Ik voel mij gelijk een kat, die moet kiezen tussen alle prikkels van vogels, beestjes en blaadjes in de tuin, die haar verleiden. En ik volg haar voorbeeld. Ik bekijk alles zeer alert met uiterst geconcentreerd lijf. Ik ontspan, laat alle verleidingen voor wat ze zijn en ga totaal iets anders doen. Ik geef mij over aan een kopje thee in de zon in de tuin. Een heerlijke oversprongbeweging. Als ik een staart had dan zou die nu fier rechtop op mijn trotse katterug staan en zo'n beetje naar links en rechts draaien bij wijze van groet aan diegenen die ik passeer.
Miauw, ook voor jou vandaag.
Jeannette
Reageren
Reageren op dit bericht is niet mogelijk.

